fbpx

Armatura GRB Mixers

Armatura GRB Mixers

GRB Mixers jest hiszpańską firmą założoną w 1990 roku, nieustannie rozwijającą się, wyróżniającą się nowatorskimi  i innowacyjnymi produktami. 

W ostatnich latach firma GRB opracowała i wprowadziła wiele patentów w dziedzinie inteligentnej armatury łazienkowej.

GRB tworzy baterie łazienkowe które „myślą” o Twoim dobrym samopoczuciu.

Armatura GRB Mixers Polska

Firma GRB każdego dnia stara się wprowadzać innowacje myśląc przede wszystkim o konsumentach.  Tworzy zaawansowane technologicznie produkty, które pokazują baterie łazienkowe w nowym świetle. Baterie, które myślą, które decydują o tym jaka temperatura jest najlepsza dla Ciebie. 

Armatura GRB Mixers jest przyjazna dla środowiska, zmieniające kolor w zależności od naszego nastroju kiedy potrzebujemy relaksu, a dobrze wiemy, że masaż pod strugami deszczu z prysznica jest najlepszym sposobem aby zapomnieć o problemach.

GRB Mixers jest jednym z pierwszych producentów armatury posiadających  certyfikat „Certified Spanish Origin”. Produkujemy armaturę i baterie termostatyczne które dbają o środowisko, zmniejszając ilość zużywanej wody.

GRB Mixers - Historia

2003

Wyprodukowaliśmy w Hiszpanii pierwszą baterię termostatyczną w oparciu o własną technologię.

2004

Jako pierwsza firma z branży otrzymaliśmy od Aenor certyfikat projektu R+D+I w zakresie technologii termostatycznej. Akredytuje to, że projekty GRB są projektami z zakresu badań i rozwoju technologicznego.

2011

Jako pierwsza firma otrzymaliśmy certyfikat Aenor w zakresie termostatów. Oznacza to homologację naszych produktów zgodnie z europejskimi przepisami.

2012

Zostaliśmy partnerem ECOLINK, platformy, która gromadzi 100 najbardziej eko-innowacyjnych firm w Europie.

2013

Zostaliśmy pierwszym producentem urządzeń wodociągowych z certyfikatem hiszpańskiego pochodzenia.

2015

W pierwszej edycji konkursu Heraldo i Ibercaja “Aragon Enterprise and Future”, otrzymaliśmy nagrodę w kategorii innowacji.  W pierwszej edycji wzięło udział ponad 80 firm, które swoimi działaniami przyczyniają się do rozwoju regionu Aragonii.

Baterie GRB Mixers

biuro@interiorinvest.pl

GRB Live

Stała temperatura

System GRB pozwala na utrzymanie stałej temperatury w wody naszych kranach.

Multifunkcjonalny prysznic

Napełnianie wiadra czy mycie psa nigdy nie było takie proste! Dodatkowo specjalny silikon wskazujący temperaturę wody.

GRB Balnea

Zaawansowane piękno

GRB Balnea to idealne połączenie innowacyjnych powierzchni dekoracyjnych i systemów, które myślą o Twoim zdrowiu i otaczających Cię ludziach.

dpura

Czysta woda

Woda z sieci i filtrowana w jednym kranie? Tak to możliwe z systemem GRB Dpura! Już nigdy nie będziesz musiał kupować wody mineralnej!

Deszczownica czarna GRB Mixers
Bateria łazienkowe GRB Mixers
Bateria wannowa GRB
Bateria umywalkowa GRB
Armatura GRB Mixers
Bateria GRB Mixers
Armatura GRB Mixers
Bateria prysznicowa GRB Mixers
Deszczownica GRB
Zestaw prysznicowy GRB Mixers
Bateria GRB Mixers
Zestaw prysznicowy GRB
Bateria prysznicowa GRB
Samoregulujące

Samoregulujące

 Temperatura wody jest zawsze stała nawet w momencie odkręcenia innego kranu w domu oraz spadku ciśnienia; nie wymagają kalibracji w instalacji.

Ekologiczne i energooszczędne

Ekologiczne i energooszczędne

Woda ma idealną temperaturę od momentu otwarcia baterii termostatycznej w związku z tym nie marnujemy zarówno wody jak i energii przy wyborze odpowiedniej temperatury.

Bezpieczne

Bezpieczne

W przypadku braku wody, wkład termostatyczny GRB wyłącza dopływ zimnej lub ciepłej wody zapobiegając w ten sposób nieprzyjemnym, gwałtownym zmianom temperatury podczas brania prysznica.

Pracują przy niskim ciśnieniu

 System GRB Live to nie tylko technologia, ale również system mieszania wody, który pozwala na doskonałą pracę produktu nawet przy 0,4 bara (15% niższe niż normalne ciśnienie).

Posiadają system antywapienny

Chromowanie wkładu redukuje porowatość materiału zapobiegając korozji i przyleganiu wapna. Co więcej, system GRB nie wymaga filtra ochronnego.

Super ciche

 Niski poziom hałasu i wcześniejsze testy działania, które zapobiegły konieczności ich regulacji, sprawiają, że baterie termostatyczne GRB są armaturą przyszłości.

Sercem armatury GRB jest nasz dział rozwoju z laboratorium, wyposażeniem i środkami wystarczającymi na każde wyzwanie. Dzięki komorze solankowej, sprzętowi komputerowemu, modułowi laboratoryjnemu przygotowanemu do przeprowadzania różnych badań, takich jak analiza generowania lub eliminacji hałasu, wraz z naszym wyspecjalizowanym zespołem inżynierów, uzyskaliśmy uznanie firmy Aenor jako wiodącej firmy.

Cała nasza produkcja jest rygorystycznie kontrolowana na każdym etapie produkcji. Szczególny nacisk kładziemy na testy wykonywane na naszym stanowisku testowym Service Life, gdzie przeprowadzamy testy żywotności naszych produktów, testy akustyczne, testy wysokiego i niskiego ciśnienia, poddając nasze baterie najbardziej ekstremalnym warunkom. Armatura GRB Mixers to ciągłe dążenie do najwyższej jakości zaowocowało uzyskaniem przez GRB certyfikatu ISO 9000:2000, co czyni nas w 2011 roku pierwszą firmą, która certyfikowała gamę termostatów z Aenor.

Innowacyjność ma kluczowe znaczenie dla rozwoju naszej firmy. Tworzenie różnych, innowacyjnych produktów, które zapewniają wartość dodaną, jest niezbędne. Posiadamy ponad 2000 różnych modeli armatury opracowanych wyłącznie przez nasz zespół. Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o braniu prysznica i nie martwieniu się o temperaturę wody, to nasze baterie termostatyczne przekształcą Twoje pragnienia w rzeczywistość.